Mam na imię Veronika, lubię modę i urokliwe rzeczy. Impulsem do powstania marki Ľúbivé (słow. „urokliwe”) była właśnie moja pasja do mody i modowych dodatków. Dzięki temu powstała marka oferująca wysokiej jakości torebki i plecaki w przystępnych cenach.

Ľúbivé to mała firma z siedzibą w Trnawie, gdzie znajduje się również nasz sklep. Tutaj pakujemy też wszystkie zamówienia, a następnie wysyłamy je bezpośrednio do naszych klientów. Chociaż Słowacja ma tradycje tekstylne, nie udało nam się znaleźć odpowiednich dostawców lokalnych.

Produkcją zajmują się zatem pracownie we Włoszech, skąd sprowadzamy także skóry i dodatki. Wybieramy i produkujemy tylko te naprawdę „urokliwe” rzeczy, które każdego dnia będą sprawiały kobiecie przyjemność. Nazwa „Ľúbivé” oddaje naszą filozofię – chcemy zapewniać wysoką jakość obsługi klienta, każdą torebkę pakujemy z miłością, aby na końcu całego procesu znajdowała się zadowolona klientka.

Zawsze jest nam niezmiernie miło, gdy spotykamy na ulicy kobietę z naszym modelem lub gdy widzimy na portalach społecznościowych, jak klientki chwalą się swoim „urokliwym egzemplarzem”. Takie opinie motywują nas do dalszego rozwoju. Będzie mi bardzo miło, jeśli napiszesz do mnie w razie jakichkolwiek pytań, chętnie też pomogę i doradzę w zakupach. Wszystkie pozostałe informacje, jak i całą ofertę znajdziesz tutaj, na tej stronie, lub na naszym profilu na Facebooku. Życzę przyjemnych zakupów.