Jaki jest standardowy czas dostawy?
Answer

Standardowy czas dostawy wynosi od X do X dni. Otrzymasz wiadomość e-mail z powiadomieniem o zrealizowaniu zamówienia.

Jeśli torebka nie jest na stanie, czy będzie jeszcze dostępna?
Answer

Jeżeli pod wybranym modelem na naszej stronie znajdziesz smutną buźkę z dopiskiem „Brak w magazynie”, nie rozpaczaj. W takim przypadku czekamy po prostu na wyprodukowanie i powrót do magazynu torebki lub plecaka.

Czy istnieje możliwość zamówienia torebki w innym kolorze niż występuje w ofercie? Czy wykonujecie torebki również na zamówienie?
Answer

Nie produkujemy pojedynczych sztuk torebek i plecaków w danym modelu ani w innym kolorze niż posiadamy w aktualnej ofercie. Nie dostosowujemy też dodatków do indywidualnych wymagań klienta. Nie jest to w zasięgu naszych możliwości. Dziękujemy za zrozumienie.

Gdzie i z czego wykonywane są torebki?
Answer

Skórzane torebki i plecaki pochodzą z Włoch, gdzie współpracujemy z małymi rodzinnymi pracowniami. Działają one bardzo sprawnie, mamy do wyboru szeroką gamę kolorów, rodzajów, rozmiarów i wzorów.

Ich modele możemy modyfikować. Wybieramy kolor, dodatki czy zapięcie. Ponieważ sprowadzamy torebki bezpośrednio od nich, bez innych pośredników, cena nie wzrasta i jest przyjazna dla klienta.

Skóra

Wyroby skórzane można podzielić na kilka klas jakości w zależności od ziarnistości, pochodzenia części i struktury. Wszystkie produkty lubive.sk posiadają oznaczenie „Genuine leather”.

Genuine leather jest wycinana z dolnej warstwy skóry. Zachowuje ładny, bogaty kolor, jest miękka w dotyku i zachowuje zapach skóry. Jakość produktu jest doskonała, a wyroby służą przez długi czas.

Oczywiście na rynku są produkty wykonane z lepszych części skóry, które pochodzą z designerskich domów mody i mają jakość premium.

Torebki syntetyczne – kupujemy od francuskiego dostawcy. Nie możemy ich dostosować do własnych preferencji.